Visas kategorijas
EN

Sākums>Par mums>Uzņēmuma pārskats

Uzņēmuma pārskats

Hunan Huanda Environmental Protection Co., Ltd. ir novatorisks līderis rūpniecisko katalizatoru ražošanā Ķīnā. Mums ir vairāk nekā 20 gadu pieredze rūpniecisko katalizatoru izstrādē, ražošanā, testēšanā, mārketingā un apkalpošanā Ķīnā un ārvalstīs, jo īpaši Tuvajos Austrumos, Indijā, ASV. ķīmiskie katalizatori utt.

1989. gadā mēs izveidojām stratēģisku partnerību ar Hubei Ķīmijas pētniecības institūtu (HRIC), kas ir “Nacionālā galvenā rūpnieciskā bāze CO ūdens gāzu pārneses katalizatoram un gāzes attīrīšanas katalizatoram” Ķīnā. Kopš tā laika mēs un HRIC esam partneri. Mūsu ražotne atrodas Liuyang augsto tehnoloģiju industriālās attīstības parkā, Hunanas provincē, Ķīnā, kas atrodas aptuveni 10 km attālumā no Čangšas Huanhua starptautiskās lidostas. Tā aptver aptuveni 13000 kvadrātmetru ražošanas un biroja telpas. Mūsu modernās un uzticamās ražošanas iekārtas nodrošina rentablu, efektīvu un kvalitatīvu produkti

Mūsu uzņēmuma Pētniecības un testēšanas centrs (RTC) aptver aptuveni 800 kvadrātmetrus pētniecības un biroja telpas. Šis centrs veicina mūsu biznesa izaugsmi, attīstot visefektīvāko un efektīvāko produkti un ieviešot mūsu kvalitātes kontroles un nodrošināšanas procedūras. Tas arī palīdz mūsu ražošanas vienībām samazināt ražošanas izmaksas, optimizējot dažādu ražošanas iekārtu darbību.

Produktu kvalitāte ir mūsu galvenā prioritāte. Uz visu mūsu produkciju attiecas kvalitātes vadības sistēma, kas ir apstiprināta kā atbilstoša ISO 9001: 2008. Mēs visiem īstenojam “dzīves cikla kvalitātes nodrošināšanas programmu” (LCQAP) produkti.Izvēlne kvalitāte ir garantēta.

Mēs laipni aicinām jūs apmeklēt mūs jebkurā laikā. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nekautrējieties Sazinies ar mums cauri [e-pasts aizsargāts] vai +8618684888901 (Ben Peng kungs).