Visas kategorijas
EN

Sākums>Par mums>inovācijas

inovācijas

Pētniecība un attīstība HUANDĀ

Kailie skaitļi atklāj mūsu īpašo un īpašo apņemšanos pētniecībā un attīstībā (R&D) Huandā.

Apmēram1


Kopš darbības uzsākšanas Huanda ir izvirzījusi stratēģisku nozīmi un lielu uzsvaru uz pētniecību un attīstību, pieņemot darbā talantīgus zinātniekus un inženierus (tostarp vienu, kas absolvējis ASV Stenfordas universitāti), veidojot laboratorijas spējas un izmēģinājuma rūpnīcas, kā arī nodrošinot un tērējot ne mazāk kā 5% ieņēmumu. par pētniecību un attīstību katru gadu.

Gadā mūsu pētniecības un izstrādes komanda strādāja pie pieciem projektiem smalkas desulfurizācijas, gāzu attīrīšanas un akmeņogļu pārvēršanas etilēnglikola (EG) jomā, un mums izdevās izstrādāt un komercializēt 2019 jaunus produktus.

Mēs izvirzām inovācijas pirmajā vietā, un mēs uzskatām, ka pētniecība un attīstība var un radīs jauninājumus, kas garantēs mūsu panākumus nākotnē, un pretī mēs varam vislabāk apkalpot savus klientus un palīdzēt viņiem sasniegt savus mērķus.

P&A CENTRS

Mūsu uzņēmuma Pētniecības centrs aptver aptuveni 800 kvadrātmetrus pētniecības un biroja telpas. Šis centrs veicina mūsu biznesu, izstrādājot visefektīvākos un efektīvākos produktus un ieviešot mūsu kvalitātes kontroles un nodrošināšanas procedūras. Tas arī palīdz mūsu ražošanas vienībām samazināt ražošanas izmaksas, optimizējot dažādu ražošanas iekārtu darbību.